זמן בריאות: החלטתם להפסיק לעשן? הנה מספר תחליפי סיגריה מומלצים

סיגריה אלקטרונית
טיפים

כמה זמן אתם מעשנים? וכמה פעמים כבר החלטתם שזהו – אתם מפסיקים לעשן? טוב זה לא כזה קל להפסיק לעשן. כל אלה שחושבים שאם הם היו מעשנים הם היו פשוט מפסיקים מתי שבא להם לא יודעים על מה הם מדברים.

חברות הטבק יודעות זאת מאז ומתמיד ולמען האמת אינן מסתירות זאת כבר שנים רבות – הניקוטין וחומרים אחרים שיש בסיגריות הרגילות אכן ממכרים.

במשך כמה עשורים ניסו חברות הטבק להסתיר את העובדה הפשוטה הזאת אך לא עוד. אבל רגע… עוד לפני כן – סיגריות רגילות זה גם לא כל כך בריא בלשון המעטה, נכון?

פעם עישנו בבתי חולים, במטוסים, איפה לא. והיום? כמעט בשום מקום. אין ספק שעולמם של המעשנים הופך צר ויקר יותר משנה לשנה. סיגריות הפכו מוקצות מחמת מיאוס כמעט בכל מקום ציבורי בערים הגדולות.

מגוון סיגריות אלקטרוניות
סיגריות אלקטרוניות מובילות בשוק

כוכב קולנוע מחזיק סיגריה אלקטרונית ביד

טוב בואו ניגש לעניין – איך מפסיקים לעשן? לא בבת אחת, לא ללא תחליפים ולא בעזרת כל מיני קורסים ותכניות ששותות לכם את הארנק ואף לא מבטיחות לכם הפסקת עישון מוחלטת. בהחלט ייתכן שתפסיקו לעשן לתקופה מסוימת אך תחזרו לעשן במוקדם או במאוחר. רובכם לפחות. תמיד יש את מי שבאמת פשוט מפסיק לעשן וזהו אך עבור רובנו נדרש פתרון יצירתי יותר.

המשחק השתנה עם הולדתה של הסיגריה האלקטרונית

כניסתם למשחק של ג'ול (JUUL) וחברות סיגריות אלקטרוניות אחרות שינתה לחלוטין את יחסי הכוחות בשוק הסיגריות העולמי. בד בבד עם חדירתן לשוק העולמי של הסיגריות האלקטרוניות הראשונות החלו ממשלות רבות בכל העולם לאכוף חוקים נגד עישון ולמסות את מוכרי הסיגריות כאשר אזרחים רבים תובעים את חברות הסיגריות ומצליחות להצר את צעדיהן.

אך עדיין זה היה כמו נמלים שמנסים להפריע לפיל ללכת בג'ונגל. חברות הטבק מגלגלות מאות מיליוני דולרים כל שנה ומערך הפרסום האגרסיבי שלהם הצליח לפחות עד העשור האחרון להכניס את הסיגריה לכל בית ספר ומוסד אזרחי.

בשנים האחרונות נרגעו חברות הטבק וגם הן מאמצות את נפלאות הטכנולוגיה ומנסות לתת מלחמה לחברות קטנות שצמחו לממדי ענק באמצעות מוצר חדש ואיכותי – הסיגריה האלקטרונית.

תחליף עישון ג'ול
סיגריה אלקטרונית ג'ול

יתרונות הסיגריה האלקטרונית על פני סיגריה רגילה

נתחיל דווקא בפרמטר שלא רבים חושבים שהוא העיקרי – המחיר. בעקבות עליית מחירי הסיגריות הרגילות בעשרות אחוזים בשנים האחרונות כתוצאה ממיסוי ועליית מחירים כללית בענף, נוצר מצב שמשתלם יותר להחזיק תחליף לסיגריה ג'ול..

כך הפך הגאדג'ט החדש לפריט מבוקש ופופולרי בעולם כשבמקביל הוא מקבל שיפורים ברמת העיצוב והשימוש והופך למוצר סקסי ואטרקטיבי שכל מי שאי פעם עישן מעוניין לנסות אותו גם אם לא להפסיק לעשן בעזרתו.

כאן בדיוק מגיע היתרון הענק של סיגריות אלקטרונית אשר מאפשרות למעשני סיגריות רגילות לעשות מעבר בהדרגתי מעישון רגיל לעישון אלקטרוני או בכינוי החדש – איוד. כן היום כבר לא מעשנים סיגריה אלקטרונית אלא מבצעי תהליך של איוד כאשר למעשה טכנולוגיית הסיגריה האלקטרונית אינה נחשבת עישון מרגיל.

נכון שעדיין יש טבק אך בכמויות קטנות יותר או בכלל לא. היתרונות? טעמים רבים ומשובחים, פריט מעוצב להפליא, קל לנשיאה ולשימוש, לא עולה הרבה כאמור ומאפשר לכל מי מעשן סיגריות רגילות בצורה כבדה ולהיגמל מהן או לפחות לעבור למוצר ידידותי יותר לסביבה ולמעשן.

לא עוד עשן סמיך וריח מסריח בכל פינה

הסיגריה האלקטרונית כובשת בסערה את העולם בצדק – האסתטיות, היופי, הטעם, החבילה כולה שגורמת לנו לרצות לעבור מעישון סיגריות רגילות לסיגריה אלקטרונית כובשים משתמשים רבים ברחבי העולם כולו ובישראל אשר נהנים לרכוש ולהתעסק עם המכשיר הקטן או אם תרצו עם הצעצוע החדש שלהם.

לסיכום, מחפשים תחליפי עישון טובים? אנו מציעים לכם ספורט, שתייה מרובה, אכילת פיצוחים ועוד טרנדים בריאותיים שיכולים בהחלט לסייע לכם להיגמל מעישון אך יש כבר פתרון שיכול לדבר אליכם יותר והוא הסיגריה האלקטרונית החדשה – לא מה שאתם מכירים, לא המכשיר המסורבל שפולט עשן מסריח אלא מכשיר חדשני בטכנולוגיה מתקדמת ששם מאחור את העשן, השיעול, הסיבוכים הבריאותיים ואת ההוצאה ההולכת וגוברת על סיגריות רגילות.

שווה לנסות ומי יודע אולי תתמכרו למשהו חדש – נעים יותר, טעים יותר ופחות מסוכן לבריאות.

|כותב: ערן סיוון|

 

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *