חדרי כושר במרכז

הרמת משקולות
חדר כושר

כאשר אנחנו צריכים למצוא יתרונות מחוץ לתל אביב הנטייה הראשונית היא לחשוב שאין סיכוי למצוא כאלו אבל אם צוללים קצת יותר לעומק אפשר לראות שאמנם אין שנייה לתל אביב אבל זה לא אומר שאין יתרונות גם בערים נוספות.

כך למשל אם אנחנו אנשים שאוהבים לעשות כושר ומחפשים מכון כושר. אם אנחנו נאלצים לצאת מתל אביב כי אי אפשר באמת לגדל בעיר הזו משפחה ומחפשים לקנות נכס ברחובות, ניתן לראות שיש חדר כושר ברחובות. אז למה כדאי ללכת לחדר כושר ברחובות (וכל שאר הערים במרכב) במקום בתל אביב?

סיבה ראשונה: קרוב לבית

כאשר צוללים למחויבויות היומיומיות שלנו, כל נסיעה וכל זמן שאנחנו מבזבזים על פעולה טכנית הופך להיות הדבר הראשון שנרצה לוותר עליו אם נוכל. אם כבר עברנו להתגורר ברחובות, אין טעם ללכת לחדר כושר בתל אביב. אנחנו כבר גרים שם, אז זה אך מתבקש ללכת גם לחדר כושר ברחובות. זה קרוב לבית – קל להגיע וקל לחזור הביתה ואז כל ההתעסקות עם נסיעה לתל אביב ועמידה בפקקים מתייתרת.

סיבה שנייה: עלויות זולות יותר

לתל אביב יש חוקים משלה ולכן גם מחירים משלה. לא משנה איך מסובבים את זה מדובר בעיר יקרה מאוד אשר החל מבקבוק המים בקיוסק ועד למנוי בחדר כושר, הכל יקר. לעומת זאת, חדר כושר ברחובות הוא הרבה יותר זול. אין מה לעשות. מחירים מחוץ לעיר הם משמעותית זולים יותר מאשר מחירים בתוך תל אביב ולכן אם אנחנו כבר נאלצים להעתיק את עצמנו מחוץ לעיר ולעבור מוץ לעיר האורות אז לפחות שנהנה מהיתרונות היחסיים שיש למעבר הזה להציע והם העלויות המופחתות של השירותים שאנחנו יכולים לקבל. כך למשל עם מנוי לחדר כושר. מנוי חודשי לחדר כושר בתל אביב יכול להגיע לארבע מאות שקלים בחוש בעוד מנוי חודשי לחדר כושר ברחובות יכול להגיע למאתיים וחמישים שקלים בחודש או שלוש מאות שקלים בחודש, כך שמדובר בירידה משמעותית.

לסיכום, אנחנו מבינים לליבכם לגבי הקושי במעבר והיציאה מהעיר המופלאה תל אביב אבל תסתכלו על היתרונות שיש במעבר לפריפרייה ותהנו מהם.

אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מרימת משקולות
חדר כושר
מי הם הערים עם שיעור מתעמלי הפילאטיס הגבוה בישראל | מבצע נעליים חינם!

בין אם אתם סובלים מפציעה קשה בגב או ברגליים, או בין אם אתם מחפשים לשמור על הגוף שלכם בריא וגמיש, בוודאי גם אתם שמעתם על אחד האימונים הגופניים הפופולריים ביותר בזמן האחרון – הפיאלטיס. במידה ולא, הנה קצת רקע: שיטת אימון הפילאטיס הומצאה במקור על ידי ג'וזף פילאטיס, שקיבל את …

מתאמנת
חדר כושר
מכוני כושר מובילים בישראל

הישראלים הבינו מה טוב? מידי שנה עליה של עשרות אחוזים בקניית מנוי לחדרי הכושר בישראל טרנד הבריאות שפוקד את ארצנו ואת העולם כולו, כבר הפך לדבר שאט אט נהפך יותר ויותר לדבר שבשגרה. אנשים רבים מתחילים לחיות באורח חיים בריא יותר, מקפידים לאכול נכון וכן לשמור על כושר. אין ספק …

פילאטיס מכשירים
חדר כושר
פלא הפילאטיס והמכשירים

פילאטיס הוא חוג התעמלות מוביל, מקצועי ופופולארי מאד, שתוצאותיו המרשימות ניכרות באופן מיידי יחסית, ובנוסף המאפיין הבולט של הוא שיטת האימון המקורית הייחודית שאינה דומה בבסיסה לשום סוג התעמלות אחר.   החוגים הם חוגים אינטימיים הנערכים בקבוצות קטנות ובליווי אישי של מדריך מקצועי בעל הכשרה לנושא אימון עם. החוג המיוחד …